...

Motyw Życie

Pomóż Dominikowi

Pomóż Dominikowi- to moja gorąca prośba. Dominik Breksa to 17-letni chłopak, który bardzo potrzebuje pomocy. Jako kilkuletni chłopiec niespostrzeżenie zabrał zapałki by się nimi pobawić. Doszło wówczas do tragedii! Jedna z zapałek zapaliła się, a wraz z nią płonął i Dominik. Dominik miał poparzone ciało w 35%, a to rodzi potworne cierpienie, ból. Nie gojące się rany to teraźniejszość tego młodego człowieka. Pomoc nadeszła z USA, ale niestety, na to potrzebne są środki finansowe. Został uruchomiony bazarek z licytacjami na fb oraz zbiórka na Siepomaga, która trwa już od 2018 roku. W tym roku Dominik przebył dwie operacje. Pierwsza polegała na nałożeniu ekspanderów tkankowych na plecy. W trakcie kolejnej operacji, która odbyła się we wrześniu tego roku zrekonstruowano tkanki szyi i podbródka.

Dalej zbierane są pieniądze 🔥🔥🔥– na podobną operację w 2021 r. – do kwietnia należy wpłacić ok $ 120 000 (500 000 zł) do Comer Children’s Hospital U Chicago Medicine – transplantacja tkanek na klatkę piersiową, żeby uwolnić oskrzela, część płuc i serce Dominika! Aby zaczął prawidłowo oddychać! Na ten moment brakuje ponad 490.000 zł, a to tylko kolejny etap walki o powrót do zdrowia. Przed Dominikiem i jego najbliższymi jeszcze długa droga by chłopak mógł w pełni cieszyć się życiem.

Jeśli chciał(a)byś wesprzeć Dominika w tej walce możesz wpłacić dowolną kwotę na konto Dominika w Siepomaga lub dołącz do grupy z licytacjami na fb, z których to dochód przeznaczony jest na leczenie Dominika. Pełną historię o Dominiku możesz przeczytać na fanpage’u Pomóż w leczeniu Dominika w USA. Pomóż Dominikowi, Ciebie to nic nie kosztuje, a jemu bardzo pomożesz.

W akapicie wyżej w haśle „Siepomaga” została podlinkowana zbiórka na rzecz Dominika, a w wyrażeniu „grupy z licytacjami na fb” podlinkowana została grupa z licytacjami na rzecz Dominika. Nie czekaj, pomóż już dziś.

TO NIE KWESTIA ESTETYKI DOMINIKA, TO KWESTIA JEGO ZDROWIA I ŻYCIA

Shopping Cart
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.