...

Motyw Życie

Secret

Większość z Was zapewne się zastanawia o czym jest książka Secret, której autorką jest Rhonda Byrne. Książka ta opowie Ci o niesamowitej mocy, którą posiadasz, która płynie z Prawa Przyciągania. Prawo Przyciągania opisane w niniejszej pozycji mówi o tym, że przyciągamy to nad czym w głównej mierze myślimy. Niewątpliwie dotyczy to zarówno bezpośrednio nas oraz prawie zawsze naszego całego otoczenia. Każda myśl w połączeniu z emocjami i uczuciami jest niczym niezwykły magnes, który przyciąga wszystko o czym myślisz długoterminowo.

W związku z tym według Prawa Przyciągania przede wszystkim ciągłe myślenie o jednej rzeczy czy zdarzeniu spowoduje, że w końcu to, prawdopodobnie wydarzy się. Właśnie na tym polega sekret szczęścia, miłości, bogactwa czy zdrowia. „Secret” jasno tłumaczy Prawo Przyciągania i daje wiedzę, jak osiągnąć – świadomie i bez wysiłku – szczęśliwe żyć.

Książkę z czystym sumieniem i z całego serca polecam wszystkim, którzy pragną odmienić swoje życie. Zmiana życia musi rozpocząć się od zmiany myślenia. To pierwszy krok do tego by odmienić swoje życie. Nie można czekać na jutro, pojutrze. Jutro jest dziś, właśnie teraz, w tej chwili, ponieważ jutra może nie być i właśnie dlatego zmiany należy wprowadzać w chwili kiedy to czytasz. Właśnie teraz powinna Ci się w głowie włączyć czerwona lampka. Lampka ma alarmować, że należy zacząć zmieniać swój byt, a zacząć należy od zmiany tego co przyciągasz do siebie i swojego otoczenia. Najlepszy dowód na to, że Prawo Przyciąganie naprawdę istnieje, a nie jest bajką dla dzieci stanowią losy autorki, Rhondy Byrne. Jeszcze kilka lat temu Rhonda była załamana po śmierci ojca i przeżywała depresję spowodowaną pracą. Jej relacje z najbliższymi i przyjaciółmi nie przedstawiały się najlepiej. Dzisiaj Rhonda Byrne jest wymieniana w gronie 500 najbardziej wpływowych ludzi w Stanach Zjednoczonych. Ma świetne stosunki z córką i grono wiernych przyjaciół. Mam nadzieję, że znalazłam na tyle dużo argumentów by zachęcić Cię po książkę „Secret”.

Shopping Cart
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.